Kochani!

 Pozostajemy w klimacie walentynkowym :) Proponujemy Wam dzisiaj wykonanie upominku walentynkowego w postaci serduszka z wiadomością dla sympatii/najlepszego przyjaciela na kolorowej słomce. Potrzebne Wam będą tylko kolorowe kartki, słomka, taśma klejąca, ewentualnie mały spinacz, żeby dodać do serduszka ozdobę.
Filmik z instrukcją wykonania znajdziecie pod tym linkiem:
 
A ponieważ wczoraj obchodzony był Dzień Pizzy, mamy dla Was jeszcze jedną propozycję :) Jeśli macie ochotę i trochę plasteliny w domu proponujemy zabawę plastyczną - ulepienie pizzy z plasteliny! Zaproście do wspólnej zabawy rodziców i rodzeństwo, niech każdy ulepi swój ulubiony składnik pizzy, będzie to Wasza rodzinna pizza marzeń! :)
Jesteśmy również bardzo ciekawi czy w związku z tym dniem jedliście wczoraj pizze? A przede wszystkim czy robiliście pizze razem z mamą? Bo przecież taka domowa, zrobiona przez mamę, oczywiście z Waszą pomocą, jest najpyszniejsza! :) i o wiele zdrowsza niż taka gotowa czy z pizzerii. A ile zabawy jest podczas wspólnego "ozdabiania" ulubionymi składnikami!
 
Miłego i smacznego tygodnia!
 
Pozdrawiamy
Świetlica w Żerdzi