Witajcie,

 
mamy nadzieję, że pierwsze zimowe spacery już macie za sobą i już jesteście w trakcie wykonywania zimowych krajobrazów, które niedługo będziemy mieli przyjemność zobaczyć ;) Na zdjęcia Waszych prac czekamy do końca tygodnia.
Tegoroczne ferie różnią się pozostałych ale to wcale nie oznacza, że są gorsze. Znaleźliśmy dla Was propozycje przeróżnych atrakcji i zajęć edukacyjnych jakie proponują  Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" oraz miasto Lublin, które organizuje szereg niespodzianek pt. " Zima w mieście". Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną zajęcia są prowadzone zdalnie mimo to gwarantują zainteresowanym mile spędzony czas.
Z pewnością pamiętacie, że na naszej świetlicy jest dużo ciekawych gier planszowych, w które tak chętnie graliście, chcemy żebyście pobudzili swoją wyobraźnię i spróbowali wymyślić swoją unikalną i niepowtarzalną grę. Nie jest to takie proste zadanie ponieważ musicie pamiętać, że każda gra rządzi się swoimi prawami, ma określone zasady i różną formę. Jeśli uda się Wam stworzyć taką grę - opiszcie jej zasady, zróbcie zdjęcie i prześlijcie do nas. Umieścimy ją na naszej stronie a wszystkich twórców nagrodzimy. 
 
Powodzenia 
 
Świetlica w Żerdzi