Kochani!

Zapewne przez cały miesiąc codziennie odkrywaliście kolejne okienko w kalendarzu adwentowym oczekując na te radosne dni jakimi są Święta Bożego Narodzenia. I oto wreszcie doczekaliśmy się wszyscy, tak to już jutro jest Wigilia.
 
Kochani życzymy Wam wesołych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych uśmiechu i radości. Odpocznijcie przez ten czas, zregenerujcie siły, żebyście po świętach mieli dużo siły na kolejne fajne prace plastyczne, które Wam zaproponujemy :) no i koniecznie obejrzyjcie w Święta film Kevin sam w domu - bo to już prawie tradycja! :-)
 
Przesyłamy Wam również świąteczne kolorowanki do pokolorowania w wolnej chwili.
Jeśli macie ochotę wykonajcie też proste białe śnieżynki na choinkę - wytnijcie śnieżynki bądź gwiazdki, co wolicie, z białego bloku technicznego, wysmarujcie je klejem i obsypcie obficie cukrem oraz brokatem, następnie na górze ozdoby zróbcie małą dziurkę i przewiążcie nitką lub sznureczkiem. Ozdoba gotowa!
Poniżej przesyłamy Wam link do artykułu, w którym jest dokładnie wyjaśnione jak krok po kroku wyciąć taką śnieżynkę z papieru, artykuł zawiera również objaśnienie jak w prosty sposób uzyskać kilka wzorów śnieżynek. Mamy nadzieję, że ułatwi Wam zadanie.
 
Zdrowych i wesołych Świąt!
życzą pracownicy Świetlicy Wsparcia Dziennego w Żerdzi